Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2012 r. w zakresie podatków i opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej 500 zł oraz wykaz osób prawnych i fizycznych, którym udzielono pomocy publicznej.
Na podstawie art.37 ust.1 pkt 2 lit.f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2009r., Nr 157, poz. 1240 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2012r. w zakresie podatków i opłat udzielono ulg, odroczeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej 500 zł:
-
Lp.
Imię i nazwisko lub nazwa (firma) podatnika
1.
Browar Fortuna sp. z o.o.
2.
LAWITENA Sp. z o.o.
3.
Banaszak Ryszard
4.
Glapiński Lech
5.
Nowaczyk Sławomir
6.
Pakulski Szymon
7.
Pańczak Marek
8.
Rychliński Janusz
9.
Szymańska Aneta
Na podstawie art.37 ust.1 pkt 2 lit.f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2009r., Nr 157, poz. 1240 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2012r. w zakresie podatków i opłat udzielono umorzeń w kwocie przewyższającej 500 zł:
Lp. |
Imię i nazwisko lub nazwa (firma) podatnika |
Kwota umorzenia |
Przyczyna umorzenia |
---|---|---|---|
1. |
LAWITENA Sp. z o.o. |
7 916,00 |
Ważny interes podatnika |
Na podstawie art.37 ust.1 pkt 2 lit.g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2009r., Nr 157, poz. 1240 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych, którym udzielono pomocy publicznej w 2012 roku:
Lp. |
Imię i nazwisko lub nazwa (firma) podatnika |
---|---|
1. |
Lewandowski Waldemar |
2. |
Stefaniak Marek |
Dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników
L.p. |
Nazwa beneficjenta pomocy publicznej |
1. |
Adamski Piotr Sklep Ogólnospożywczy "Adams" |
2. |
Cichosz Jarosław Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "Sprint" |
3. |
Czarnecka Irena Firma Handlowo-Usługowa Restauracja-Hotel "Czardasz" |
4. |
Głowacki Grzegorz Hotel Restaurant BOSS |
5. |
Gruszka Bartosz "Józefina" |
6. |
Gruszka Lidia Sklep "Kacper" |
7. |
Kopaczewski Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe |
8. |
Kujawa Kazimierz Sklep Wielobranżowy |
9. |
Maciejewska Ewa Tapicerstwo Usługi-Produkcja-Handel |
10. |
Mądry Zbigniew "Autoservice" Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stacja Kontroli, Naprawy i Zbytu Pojazdów |
11. |
Mucha Bogumiła Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Piekarnia Sklep Wielobranżowy |
12. |
Muszyńska Ilona Sklep "Kolor" Hurt Detal Przem.-Chem. |
13. |
Owczarzak Zenon Zakład Lakierniczy |
14. |
Podlewski Eugeniusz Zakład Stolarski |
15. |
Popielarska Alicja Sklep Wielobranżowy "Alma" |
16. |
Ratajczak Jarosław Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy "Rat-Dom" |
17. |
Smodlibowski Paweł Zakład Złotniczy "Upominek" |
18. |
Stawicki Sławomir Blacharstwo Samochodowe |
19. |
Stepaniak Przemysław Salon Fryzjerski "Fashion" |
20. |
Sulkowska Magdalena Firma Odzieżowa "Tulipan" |
21. |
Tulska Beata Restauracja-Kawiarnia "Beja" |
22. |
Wąsiewicz Andrzej Sklep Art Przemysłowe |